Výrobky, ktoré dnes môžete nájsť na trhu sa radia medzi tie najlepšie, najmodernejšie a najúspornejšie. Lepšie výrobky už len tak ľahko asi nenájdete. Vzhľadom na primerane vysoké ceny si dnes môže dovoliť každý aj taký luxus, aký niekedy bol možný len vo vyšších vrstvách. Zo zahraničia k nám prišli už veľmi dávno práčky, ktoré sa na trhu usadili a mnohé rodiny si ich hneď kupovali práve z toho dôvodu, že ich potrebovali a klasické pranie v rukách bolo náročné a zdĺhavé. Pravda je taká, že práčky sú jeden z najdôležitejších spotrebičov, ktoré aj napriek veľkej investícií, prinesú veľa ovocia. Práčky sú dnes veľmi obľúbeným spotrebičom hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je najmä to, že šetria čas, energie, náklady a celkovo vám uľahčia život. Ten druhý je najmä ten, že si vďaka nim dokážete skrášliť celkový dizajn svojej kúpeľne a pridať na jej modernosti a štýlovosti. Dnes je totižto dizajn a štýlovosť veľmi dôležitá, pretože tvorí úplne celú “tvár” domu či bytu. Mnohí ľudia si nakupujú spotrebiče najmú kvôli tomu, aby dotvorili príjemnú atmosféru príbytku. Práčky sú však nielen vhodné po dizajnovej stránke, ale takisto aj po tej praktickej.

Práčka je spotrebič, ktorý by vám doma nemal chýbať. Pri výbere je potrebné zamerať sa na tie najdôležitejšie parametre a jemné detaily, ktoré tvoria celok. Dnes si v recenzií spomenieme nielen jeden druh práčky, ktorý vám predstavíme, ale takisto vám povieme, čo je veľmi dôležité, čo by ste nemali vynechať a takisto, prečo je práve táto práčka jednou z tých najlepších, na ktorú by ste mali v mnohých prípadoch staviť. Prejdime teda rovno na tú najhlavnejšiu časť, kde si povieme to najdôležitejšie o automatickej práčke LG F84J6TY1W.

Pranie prádla nie je práve najobľúbenejšou činnosťou, ktorú ľudia robia. Aj napriek tomu, že dnes už v rukách naozaj nič prať nemusíte, a to dokonca ani tie najjemnejšie kúsky, a na trhu je obrovské množstvo kvalitných výrobkov, predsa je to len proces, ktorý vám zoberie z času a nebaví vás. Pranie však môže byť aj príjemnou činnosťou, ak máte tú správnu automatickú práčku, ktorá vám ponúka tie najlepšie funkcie a zaujímavé programy. Vašej domácnosti tak môže veľmi dobre poslúžiť práve automatická práčka LG F84J6TY1W, ktorá sa radí medzi tie najlepšie a najkvalitnejšie, ktoré v tejto kategórií môžete nájsť.
Okrem toho, že skoro nič nespotrebuje a má vysoký výkon, vám ponúka inteligentný spôsob prania akéhokoľvek množstva bielizne pri všetkých teplotách. Nikdy sa vám tak nestane, že by ste z práčky vybrali špinavé alebo nie dobre umyté oblečenie. Tento spoľahlivý pomocník, ktorý vám starostlivosť o domov uľahčí, patrí medzi tých najlepších, na ktorých môžete v dnešnej dobe staviť.

Štýlový dizajn

Voľne stojaca práčka LG F84J6TY1W vám ponúka naozajstný luxus pri praní, no takisto aj na pohľad. Dizajn je pri dnešných moderných práčkach veľmi dôležitý, a preto mnohí zákazníci pozerajú aj na toto. Ak práčka nevyzerá dobre, automaticky hľadajú inú. Práčka LG F84J6TY1W je nielen výkonná, ale takisto štýlová, vyzerá veľmi dobre a jej funkcie vás jednoducho dostanú. Ak hľadáte správny pomer medzi kvalitnými funkciami, nízkou spotrebou a moderným luxusným dizajnom, určite by ste mali staviť na túto práčku, ktorú si zamilujete!

Nízka spotreba

Práčka LG F84J6TY1W je automatická práčka, ktorá sa plní spredu. Veľmi jednoducho do nej tak vložíte všetku bielizeň, ktorú potrebujete. Značka LG stavila pri tomto modeli práčky aj na extra veľký prací bubon, ktorý dokáže veľmi jednoducho vyprať až 8 kilogramov prádla, vďaka čomu sa radí do kategórie práčok, ktoré sú vhodné pre stredne veľké až veľké rodiny. Energetická trieda tohto spotrebiča je viac ako perfektná. Spotrebič sa radí do kategórie A+++, vďaka čomu ušetrí ešte viac, ako by ste očakávali.

Funkcie a programy

Dokonalá práčka LG F84J6TY1W je vybavená celou radou zaujímavých technológií a funkcií, ktoré si poradia s každou jednou situáciou, ktorá môže nastať. Začnime napríklad funkciou Smart ThinkQ, ktorá si dokáže sama načítať program a diagnostikovať funkciu prania presne podľa toho, čo ste vložili do bubnu. Ohromujúcich a skvelých šesť pracích pohybov vám efektívne zaisťuje šetrné a efektívne pranie, pretože rovnomerne rozkladá čistiaci prostriedok do oblečenia. Systém Fuzzy Logic zas sám prádlo zváži a rovnomerne vyváži priestor pracieho bubnu. Dokonalé výsledky sú tak veľmi jednoducho zaistené.

Bubon a displej

Poďme si povedať niečo aj o kvalitnom bubne, ktorý vyzerá naozaj skvelo a dokáže oblečenie perfektne vyprať. Inverter Direct Drive TM motor zaručuje dlhú životnosť vašej práčky. Je to totižto kvalitný berkefkový motor, ktorý má priame napojenie na bubon a zaisťuje tak šetrné pranie a nadštandarne tichú prevádzku. A čo iné by ste chceli, keď nie tichý chod celej práčky, ktorá vás nebude nikdy rušiť a bude správne pracovať?

Prehľadný dotykový LCD displej je dokonca ešte kvalitnejší a lepší, pretože je užívateľstky omnoho viac prívetivý. Jeho veľkosť je príjemná a dobre sa na nej pracuje. Ponúka vám širokú škálu programov a možností, ktoré si môžete navoliť. Medzi ne patrí napríklad aj teplota prania, v ktorej chcete prať svoju bielizeň, navolenie programu a mnoho ďalšieho. Práčka LG F84J6TY1W takisto zvládne vyprať všetky typy prádla od syntetiky, cez športové prádlo až po to najjemnejšie oblečenie, ktoré doma máte. Nemusíte sa tak báť, že by ste museli nejaké kúsky oblečenia prať v rukách alebo s nimi nejako inak pracovať.

Poďme si teda povedať niečo o citlivom praní. Pranie v automatickej práčke LG F84J6TY1W je zvlášť dobré najmä vďaka tomu, že ponúka parné pranie. To je odporúčané najmä alergikom či rodinám s malými deťmi, ktoré sa potrebujú zbaviť alergénov a iných, nepríjemných baktérií, ktoré by ich mohli ohrozovať. Šetrná starostlivosť o oblečenie zachováva vysokú účinnosť prania, stálosť farieb a takisto aj tvarov. Rovnako sa stará o vaše zdravie, čo bola hlavná myšlienka výrobcov tohto modelu práčky.

Bonusové funkcie

Medzi klasické programy, na ktoré ste určite už zvyknutí aj z iných práčok a funkciám, ako napríklad odložený štart, vďaka ktorému si môžete nastaviť začiatok prania ľubovoľne v rozmedzí od 3 do 19 hodín, určite oceníte aj ďalšie nápomocné a veľmi zaujímavé programy, ako napríklad “Len odstredenie” alebo “Bez odstredenia”, “Predpranie” alebo “Bez pokrčenia”. Takisto máte možnosť aj pridať prádlo už počas začatého programu. Nechýba ani detský poistka a zvuková signalizácia.