Automatické práčky sú súčasťou každej rodiny už niekoľko rokov. V minulosti bolo pranie vo vode vo vedre či dokonca v potoku úplne normálne, no dnes je to už dávno tabu. Ak chcete mať perfektný servis a čisté prádlo, určite stavte na jednu z kvalitných automatických práčok, ktoré splnia každú vašu potrebu.

Značka LG je veľmi známa najmä výrobou kvalitných mobilných telefónov, na ktoré staví každý veľmi rád. Mnohí však netušia, že značka sa prezentuje aj ako výrobca kvalitných práčok, ktoré vám budú slúžiť naozaj dlhé roky. Ak teda hľadáte tú pravú práčku do svojho príbytku, našli ste to pravé pre vás!

Automatická práčka LG F72A8HDS2 patrí medzi tie najlepšie na trhu. Dokáže toho omnoho viac, ako sa na prvý pohľad zdá. Vďaka tomu, že je zaradená do energetickej triedy A+++ vám ušetrí mnohé náklady na energiu. Ročne tak ušetríte nemalé peniaze a budete sa radovať z každého centu.

Na jedno opranie do nej vložíte naozaj veľké množstvo oblečenia a to až 7 kilogramov! Je preto vhodná do stredne veľkých až veľkých rodín, ktoré potrebujú na jedno opranie vyprať čo najviac bielizne. Určite vás prekvapí aj bohatá ponuka programov, ktorých je spolu až 14. Nájdete tu špeciálne, ale aj klasické programy, ktoré vás prekvapia svojou spoľahlivosťou. Ak vám náhodou žiadny z programov nesadne, jednoducho si parametre prispôsobíte podľa seba a nič viac nemusíte riešiť. Do jedného pracieho cyklu môžete pridať až dvadsať ďalších parametrov, vďaka čomu si vytvoríte presne program pre vás.

Ako prvé vás zaujme určite TURBO pranie, vďaka ktorému budete mať za krátky čas vyprané všetko vaše oblečenie, ktoré potrebujete. Nemusíte sa tak báť ani zbytočne vysokých nákladov na spotrebu či za energie. Oblečenie bude perfektne vyprané a vy nebudete musieť dlho čakať, kým si budete môcť vyžehliť svoju obľúbenú blúzku či sukňu. Na prvý pohľad sa zdá, že program nebude práve najlepší, pretože pri rýchlych cykloch nebýva oblečenie práve najlepšie vyčistené, no nemusíte sa ničoho báť. Vďaka funkcií TurboWash využíva práčka LG F72A8HDS2 trysku s názvom Jet Spray. Tá sa postará o to, aby vaše oblečenie malo dvojminútovú očistnú sprchu. Táto sprcha pomáha pracím a miešacím cyklom, ktoré sú v práčke veľmi dôležité. Tieto cykly sa totižto najlepšie starajú o čistotu oblečenia. Funkcia TurboWash vám tam umožní prať oblečenie naozaj veľmi rýchlo a to už do 59 minút. Nechýba ani turbo-úspora vody až do 40% a energie až do 15%! Užívajte si pranie za málo peňazí so skvelým pracím cyklom!

Výhodou automatickej práčky LG F72A8HDS2 je najmä to, že oblečenie nevytiahnete v jednej veľkej zamotanej gundži. Je pekne rozmotané a poukladané jedno na druhom. Je to práve vďaka technológií 6 Motion Direct Drive, ktorá natrasie oblečenie tak, aby malo dostatok vody, pracieho prostriedku a samozrejme aj priestoru. K dispozícií máte 6 rôznych pohybov oblečenia v bubne práčky. Na svoje si určite prídu ľudia, ktorí majú jemné oblečenie a nechcú, aby sa v práčke zničilo. Už nič neperte ručne! Na práčku značky LG sa môžete spoľahnúť.

Ďalšou, veľmi výhodnou a praktickou technológiou, ktorá sa vám bude určite páčiť je aj technológia s názvom TrueSteam, ktorá vám zjednoduší život! Táto technológia totižto dáva práčke LG F72A8HDS2 tri funkcie, s ktorými budete prať jednoducho a prakticky. Alergikom sa bude lepšie dýchať, pretože sa zbavíte všetkých baktérií a iných alergénov usadených na oblečení. Je to vďaka optimálnej kontrole teploty vody. Pre kúsky z vášho šatníka, ktoré ste si na seba dlho nedali a v šatníku napáchli alebo nie sú už svieže, je vhodný 20 minútový program na osvieženie prádla. Ten oblečenie zbaví zápachu a zamedzí väčšiemu pokrčeniu. Máte citlivú pokožku alebo chcete oprať niečo pre malé detičky? Určite oceníte, ak namiesto klasickej aviváže práčka pustí Parnú aviváž, ktorá oblečenie skvelo zmäkčí za použitia vody. Netreba vám nič iné!

Automatická práčka LG F72A8HDS2 drží krok s dobou a je naozaj IN! Okrem krásneho jednoduchého a minimalistického dizajnu máte možnosť používať a komunikovať s práčkou prostredníctvom mobilného telefónu. Práčka značky LG dokáže zažiariť aj v tejto oblasti vďaka funkcií Tag On. Stačí, ak si do svojho mobilného telefónu stiahnete aplikáciu a nové pracie programy, ktoré môžete hneď vyskúšať na vašom oblečení! Cez telefón takisto môžete vyriešiť drobné problémy cez možnosť Smart Diagnosis. No nie je to perfektné?

LG F72A8HDS2 je vhodná aj do bytov, kde potrebujete úplne tiché výrobky. S touto práčkou môžete totižto prať aj v noci a nikto o jej existencií nebudete vedieť! Vďaka motoru Inverter Direct Drive toho budete schopní! Tichá prevádzka vás prekvapí a inú práčku ani nebudete chcieť.