Práčky sú v našich domácnostiach jedny z najdôležitejších spotrebičov, ktoré používame denno-denne. Pri kúpe by sme teda mali vedieť, akú práčku vybrať a na aké všetky jej špecifické značky pozerať, aby sme si mohli vybrať tú najlepšiu. Práve vďaka nej budeme môcť pre našu rodinu vyprať vždy perfektne čisté oblečenie, ktoré bude krásne voňať. od výberu však závisia aj určité faktory, ako napríklad veľkosť rodiny či to, ako často ju využívame. Je len na vás, na akú práčku stavíte, no určite by ste mali vedieť, na aké funkcie, aby ste mali staviť, ak si chce nájsť tú najlepšiu.

Každý výrobok má nejaké svoje pre a proti. Pri výbere práčky by ste sa mali pozerať na obidve stránky, pretože je to spotrebič, ktorý by vám mal v domácnosti vydržať niekoľko rokov bez toho, aby ste ho museli vymeniť. Každodenné pranie však nezvládne úplne každá práčka a nie každá práčka je vhodná presne pre takú rodinu, akou ste napríklad vy. Práve v tomto prípade by ste mali vedieť, na aké funkcie by ste sa mali zamerať a čo by ste mali vyberať, pretože práve vhodne vybratá práčka je jednou z tých najlepších volieb.

Značku LG mnohí poznajú najmä vďaka počítačom či mobilným telefónom, ktoré sú u nás celkom populárne. Je známa tým, že ponúka kvalitné výrobky za nižšie ceny. Presne toto môžete očakávať aj pri automatickej práčke LG F62J6WY1W, ktorá má množstvo výhod. Tie len dopĺňajú fakt, že je jednou z tých najlepších práčok, na ktoré by ste mali staviť, ak si idete kupovať nejakú novú do domácnosti, alebo ak idete vymieňať tú starú za novú. Výrobky značky LG sú jednoducho spoľahlivé a kvalitné, vďaka čomu si môžete byť istí, že vám splnia všetko, čo budete chcieť. Nemusíte sa tak báť toho, že by ste ju museli dávať do opravy niekoľkokrát ročne.

Pri každej práčke by ste si mali všímať nielen to, aké má funkcie, ale aj to, aký má dizajn. Krásne a ladné prevedenie v bielej farbe s čiernymi dvierkami dá vaše kúpeľni úplne iný nadhľad a vy zistíte, že je to jedna z tých najmodernejších práčok, na ktoré by ste mali staviť, ak chcete mať doma kvalitný výrobok. Práve automatická práčka LG F62J6WY1W vám skrášli každú jednu kúpeľňu alebo inú miestnosť, v ktorej bude kraľovať.

Voľne stojaca automatická práčka LG F62J6WY1W vás jednoducho okúzli nielen svojím nadčasovým a minimalistickým vzhľadom, ale takisto aj funkciami a programami, ktoré vám veľmi rada ponúkne. Určite sa vám bude páčiť najmä energetická trieda, do ktorej spadá. Je to energetická trieda A+++, vďaka čomu vám ušetrí omnoho viac energií, ako by ste na začiatku čakali. Na jedno opratie do nej vložíte neuveriteľných 6,5 kilogramov oblečenia, vďaka čomu sa hodí pre stredne veľké až veľké rodiny. S touto automatickou práčkou dosiahnete spotreby energie 146 kWh, čo je naozaj veľmi nízka hodnota a vypočítaná ročná spotreba sa pohybuje okolo 9500 litrov. Všetko toto a omnoho viac vám ponúka automatická práčka LG F62J6WY1W, ktorá sa radí medzi tie najlepšie na trhu.

Automatická práčka LG F62J6WY1W je jednou z tých najlepších aj vďaka tomu, že na ňu môžu staviť ľudia s alergiami všetkého druhu. Špeciálne vyvinutý program pre alergikov vám ponúkne možnosť zbaviť sa všetkých alergénov a vy si tak môžete vychutnať oblečenie bez zbytočných baktérií. Silná para, ktorá je jednou z najdôležitejších zložiek celého programu, dezinfikuje a účinne zbaví odevy až o 99,9% alergénov, vďaka čomu si budete istí, že vaše oblečenie je vhodné pre úplne každého. Rovnako je na tom aj program, ktorý je prispôsobený pre špeciálnu detskú starostlivosť. Vaše malé dieťatko bude v bezpečí od všetkých baktérií, ktoré by naň mohli číhať v oblečení.

Mnohým ľuďom sa stáva, že hneď na prvýkrát nevložia všetko do práčky a musia preto čakať, kým práčka operie, skončí program a oblečenie dať samostatné prať alebo jednoducho počkať na ďalšiu várku oblečenia rovnakej farby či materiálu. Automatická práčka LG F62J6WY1W je však vhodná aj pre takýchto zábudlivcov, pretože do práčky si môžete kedykoľvek oblečenie doložiť. Bez problémov a pohodlne tak vložíte oblečenie behom prania do práčky LG F62J6WY1W. Jednoducho len stlačíte tlačidlo Štart/Pauza a pridáte oblečenie, na ktoré ste zabudli.

Automatická práčka LG F62J6WY1W disponuje aj tou najnovšou technológiou s názvom 6 Motion Direct Drive, ktorá sa spustí hneď po tom, ako práčku zapnete a zvolíte si program. Táto inovatívna technológia začne pohybovať pracím bubnom rôznymi smermi, vďaka čomu po vypratí oblečenie nie je v jednej veľkej mase, ale máte ho dôkladne vyprané, vyrovnané a príjemné na dotyk. Rovnako sa vďaka tejto technológií oblečenie zbytočne nepokrčí omnoho viac a nezničí. Pri účinnom praní využíva automatická práčka LG F62J6WY1W aj systém voľného pádu, filtráciu a drhnutie. Všetko toto používate pri klasickom oblečení. Pri tom jemnejšom je to zas kombinácia pohybu s voľným pádom, točitým pohybom a hojdavým pohybom. Vďaka tomuto perfektnému systému bude vaše prádlo naozaj perfektne čisté.

Staré práčky boli veľmi hlučné a hlasité, kvôli čomu ste nikdy nemohli prať vtedy, ak ste mali niekoho na návšteve alebo v noci, pretože by vás elektrospotrebič jednoducho vyrušoval. Automatická práčka LG F62J6WY1W je však naozaj perfektným spotrebičom, ktorý nemá na trhu obdobu. Vďaka tomu, že má naozaj tichý a spoľahlivý chod, ju budete môcť neustále používať aj počas noci. Na všetkom sa podieľa najmä motor Inventer Direct Drive, ktorý je naozaj veľmi spoľahlivý a skutočne tichý. Nikdy sa tam nestane, že by ste museli práčku kvôli hluku vypínať. Je to totižto jeden z najlepších motorov, ktoré sa vyskytujú práve teraz na trhu.

Viete, čo je na automatickej práčke LG F62J6WY1W najlepšie? Že prostredníctvom technológie NFC a smartfónu, ktorý určite máte doma, si môžete do práčky sťahovať neustále nové a nové programy alebo diagnostikovať problémy, ktoré práčka má. Toto všetko má na starosti funkcia s názvom Smart ThinQ, ktorá sa postará o to, aby ste mali vždy prehľad o tom, čo sa v práčke deje a mohli hneď vedieť, ako reagovať. Ďalšou múdrou technológiou je aj technológia Fuzzy Logic, ktorá ponúka inteligentný systém prania, kedy prichádza k automatickému váženiu a vyváženiu, čo privádza práčku LG F62J6WY1W k optimálnej spotrebe.

Minimalistická, moderná a nadčasová práčka LG F62J6WY1W disponuje nerezovým bubnom, ktorý má perfektný objem až 42 litrov! Je vybavený takisto dotykovým LED displejom, na ktorom si zvolíte presne to, čo potrebujete a nemusíte sa báť, že by ste si nevedeli nastaviť program. Môžete si však sami nastaviť aj teplotu, počet otáčok či iné detaily. Takisto vám displej ukazuje aj ostávajúci čas či iné funkcie.

Jednotlivé programy si vyberáte pomocou otočného gombíka, ktorý vám ponúka prehľadné a jednoduché ovládanie. Vyberte si zo 14 programov, medzi ktoré sa radia napríklad tie základké, ako bavlna, bavlna +, zmiešané prádlo, syntetika, jemná starostlivosť, škvrny, športové oblečenie, farebné oblečenie, tiché pranie, rýchly 30, pre alergikov, parná detská starostlivosť. Na výber však máte omnoho viac a nechýba ani funkcia odloženého štartu či detská poistka.