Hľadáte tú najlepšiu práčku, ktorá by sa hodila do vašej domácnosti a stále ste nič nenašli? Máme pre vás perfektné riešenie! Tým riešením je automatická práčka značky Indesit, presnejšie Indesit Giugiaro IWSC 515051 C ECO EU, ktorá sa vám postará o úplne všetko, čo budete potrebovať. Nemusíte sa báť, že by vám nestačila, pretože má niekoľko desiatok programov a omnoho viac!

Práčky už dávno nie sú len praktickou vecou do vašej domácnosti, ale najmä štýlovým elektro doplnkom, ktorý perfektne sedí vo vašej kúpeľni. Nikdy nezabúdajte na to, že okrem toho, že má byť práčka výkonná, mala by byť aj štýlová a jej dizajn by sa mal perfektne hodiť do vášho domu či bytu. Niekedy je to ťažké, no ide to!

Pri výbere práčky by ste si mali odložiť väčšiu čiastku, ak chcete investovať do kvalitného výrobku, ktorý vám vydrží dlho. Možno si myslíte, že práčky už nevydržia toľko, čo niekedy, no ak si vyberiete tú správnu, vydrží vám dlho. Presne ako práčka Indesit Giugiaro IWSC 515051 C ECO EU, ktorá patrí medzi tie najlepšie! Okrem toho by ste mali pri výbere zohľadňovať aj iné aspekty, ktoré by mala práčka spĺňať. Medzi ne patrí najmä to, akú spotrebu má práčka. Ak patrí medzi práčky, ktoré majú veľkú spotrebu, určite by ste s ňou nemali počútať do budúcnosti. Radšej si siahnite hlbšie do vrecka teraz, ako neskôr. Druhým aspektom, ktorý by mala práčka spĺňať je aj to, aby sa do nej zmestilo dostatok oblečenia. Na jedno vypratie by ste tak mali dať do bubna práčky úplne všetko, čo potrebujete.

Automatická práčka Indesit Giugiaro IWSC 515051 C ECO EU disponuje niekoľkými funkciami a programami, ktoré sa vám určite zapáčia a hneď si ich obľúbite. Vďaka tomu, že patrí do energetickej triedy A+ vám ušetrí značné množstvo energie a vy tak pri platení účtov budete mať úsmev na tvári.

Medzi programy a funkcie, ktoré práčka má je veľmi obľúbeným napríklad EnergySaver, vďaka ktorému môžete prať aj v studenej vode a oblečenie bude perfektne čisté a vypraté. Bubon práčky prispôsobí otáčky tomu, aký program používate. Nikdy sa nestane, že by ste z bubnu práčku vytiahli moc pokrčené oblečenie alebo oblečenie v jednej guči. Každé prádlo, ktoré vložíte do práčky vytiahnete úplne čisté a nezničené. Medzi ďalšie, obľúbené programy patrí napríklad odložený štart. Ten môžete využiť, keď náhodou idete preč a naplníte si dopredu práčku. Tá sa zapne až vtedy, keď sa vrátite alebo vtedy, keď budete potrebovať. Program s názvom ECO Time zas skráti čas prania na tak dlhý, aby oblečenie bolo čisté, ale aj to, aby práčka nešla zbytočne dlho.

Máte doma niekoľko typov oblečenia v rôznych farbách a nikdy neviete, čo si vybrať? Práčka vám jednoducho poradí! Na každý jeden druh a farbu máte rôzne programy, ktoré si určite obľúbite aj vy. Jedná sa o tri športové programy, program hodvábu, džínsov, bavlna či ručné pranie. Nechýba ani špeciálny program na odstraňovanie škvŕn či predpranie.

Máte malý priestor a bojíte sa, že sa vám práčka nevmestí tam, kam potrebujete? Nemajte obavy! Práčka Indesit Giugiaro IWSC 515051 C ECO EU je veľmi úzka a vmestí sa úplne všade. Kvôli jej malým rozmerom je však skôr pre menšie rodiny, ktoré nepotrebujú prať veľké množstvo oblečenia naraz. Bubon práčky pojme maximálne päť kilogramov oblečenia na jedno opratie.

Nezabúdajte ani na to, že práčka má rôzne bezpečnostné poistky, ktoré vám zakaždým pomôžu. Je to napríklad ochrana proti pretáčaniu práčky či kontrola vyváženosti oblečenia, ktoré periete. Indesit Giugiaro IWSC 515051 C ECO EU sa plní spredu, takže cez sklenené dvierka vždy vidíte, čo sa vo vnútri deje. Výhodou je aj to, že bubon pracuje naozaj veľmi výkonne, čo znamená, že práčka má minimálne 1000 otáčok za minútu.