Pranie v práčke sa stáva pomaly najjednoduchšou činnosťou, ktorú musíte v domácnosti urobiť. Pre niekoho bolo doteraz pranie niečím, čomu sa stále vyhýbal, no odteraz už nemusíte. Mnohé práčky majú perfektné funkcie a vymoženosti, ktoré vám pomôžu nielen pri praní či sušení, ale dokonca aj pri žehlení! Niektoré kúsky oblečenia nemusíte vôbec žehliť, jednoducho ich zložíte a vložíte do skrine.

Výhodou novodobých práčok je najmä to, že majú funkcie, o ktorých by ste možno ani nikdy nerozmýšľali. Vďaka tomu, že dokážu práčky sušiť, nemusíte si kupovať žiadnu sušičku, ktorá by vám znížila vaše financie nie len kvôli nákupu, ale aj kvôli používaniu. Majte doma jeden jediný spotrebič, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť a nikdy nebudete sklamaní.

Jednou z populárnych značiek, ktoré nájdete na trhu a zameriava sa na elektrospotrebiče je značka Gorenie. Pri nej budete vždy vedieť, že stavíte na kvalitný spotrebič, ktorý sa vám nepokazí a vydrží vám niekoľko rokov. Okrem toho sa vám bude určite páčiť aj dizajn ich výrobkov, ktoré sú minimalistické, jednoduché a nadčasové, takže sa vám bude hodiť do interiéru vždy.

Automatická práčka Gorenje W 6503/S patrí medzi práčky, ktoré majú veľa funkcií, dokážu spraviť “zázraky” a sú za skvelú cenu. Cena je jedným z parametrov, ktoré určite budete sledovať. Nikomu sa netreba ani čudovať, pretože mnohí chcú aj na elektrospotrebičoch ušetriť, čo je úplne normálne a nie zlé. Nebojte sa investovať nejakú čiastku do tejto práčky, pretože aj za nižšiu cenu spraví naozaj perfektné výsledky.

Majte istotu, že za peniaze, ktoré ste si našetrili, budete mať aj kvalitnú práčku, ktorá operie každý druh oblečenia. Automatická práčka Gorenje W 6503/S je síce malá, no za to výkonná. S kapacitou 6 kilogramov prádla operiete na jedenkrát dostatočné množstvo oblečenia. Je vhodná do menších a stredných rodín, ktoré potrebujú vyprať svoje oblečenie. Vhodná je aj do menších bytov, pretože vďaka tomu, že má menšie rozmery sa zmestí úplne všade. Menšie rozmery vyhovujú preto naozaj úplne každému a budete z nej nadšení. Jej hĺbka je 44 cm. Takisto na nej oceníte aj to, že má maximálnu rýchlosť otáčok 1000 otáčok za minútu. Vďaka tomuto výkonu perfektne vyperie všetky druhy oblečenia a všetko čo z nej vytiahnete bude čisté a voňavé.

Nemusíte sa báť ani toho, že pri vyšších otáčkach sa vám oblečenie zamotá. Keďže práčka má skvelý tvar bubnu, oblečenie sa jemne kĺže po stranách a nezamotá sa do jednej veľkej gule. Tak máte istotu, že oblečenie nebude rozťahané, moc pokrčené alebo zničené.

Automatická práčka Gorenje W 6503/S sa radí do energetickej triedy A+++ čo znamená, že vám perfektne udrží každý jeden cent a zbytočne vás nebude oberať o vysoké čiastky za energiu. Cena za práčku je nízka a znižovanie energie vám udrží všetky financie, ktoré potrebujete.

Značka Gorenje, ktorá ponúka skvelú automatickú práčku ponúka 23 programov, ktoré okrem štandardných má aj iné, ako napríklad bavlna, syntetika, vlna, ručné pranie či rýchly program. Všetky tieto druhy programov si určite obľúbite a bude sa vám skvelo prať. Okrem toho máte na výber aj dodatočné programy ako napríklad predpranie, PerfectBlack, UltraWhite, BioWash, NightWash, Sport alebo si môžete nastaviť vlastný program, ktorý si práčka jednoducho zapamätá a budete ho môcť používať pravidelne.

Tichá prevádzka práčky sa vám bude páčiť najmä vďaka tomu, že ju budete môcť púšťať aj v noci. Nie je to žiadny problém, pretože po tom, ako ju pustíte ju nebudete ani počuť. Nebudete rušiť ani seba a ani susedov. Na prehľadnom LED displeji uvidíte úplne všetko, čo sa deje v práčke a najmä to, aký program máte nastavený a ako dlhu bude práčka ešte prať. Sledujte úplne všetko, čo potrebujete na dostatočne veľkom displeji.

Práčka je vybavená užitočnými funkciami, medzi ktoré patria napríklad SencoCARE, čo je špeciálna technológia, ktorá výám umožní nastaviť štyri pracie režimy, a tak dosiahnete ten najlepší výsledok prania, aký by ste mohli očakávať. Takisto nechýba ani detekcia množstva prádla Total Weight Control. Zisťuje tak to, koľko oblečenia je v práčke a podľa toho bude prať. Automatika je aj FuzzyLOGIK, ktorá obstará optimálnu spotrebu práčky na základe jej obsahu. ECO system zaručuje to, že budete mať 100% využitie pracieho prostriedku a nič nevytečie von odtokom. Ďalšia funkcia, ktorá sa vám bude určite páčiť je aj OptiDrum, vďaka ktorej práčka pozná váhu prádla a zabudovaný senzor v bubne prispôsobí sám ďalšie nastavenie, takže vy nemusíte robiť nič.

V práčke Gorenje W 6503/S však existuje aj funkcia AllergyCare, ktorú ocenia najmä alergici. Oblečenie je intenzívnejšie a dlhšie oplachované, takže sa alergény znížia až o 49%. Táto funkcia je perfektná nielen pre alergikov, ale aj pre malé deti či citlivejších ľudí. Ušetriť čas môžete aj vďaka technológií TimeCare. Rýchly a intenzívny spôsob prania ušetrí až 42% času, takže nebudete musieť čakať na pranie dlho. Nastaviť si však môžete počet otáčok či ich rýchlosť. Nechýba ani ochrana proti pretečeniu, detský zámok, časový zámok dverí, systém kontroly stability, možnosť nastavenia konca prania alebo si môžete nastaviť aj odložený štart, ktorý je obľúbený u mnohých.

Automatická práčka Gorenje W 6503/S sa perfektne a jednoducho ovláda, takže pranie bude odteraz len jednoduché a rýchle.