Pranie prádla nie je práve najobľúbenejšou činnosťou, ktorú ľudia robia. Aj napriek tomu, že dnes už v rukách naozaj nič prať nemusíte, a to dokonca ani tie najjemnejšie kúsky, a na trhu je obrovské množstvo kvalitných výrobkov, predsa je to len proces, ktorý vám zoberie z času a nebaví vás. Pranie však môže byť aj príjemnou činnosťou, ak máte tú správnu automatickú práčku, ktorá vám ponúka tie najlepšie funkcie a zaujímavé programy. Vašej domácnosti tak môže veľmi dobre poslúžiť práve automatická práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC, ktorá sa radí medzi tie najlepšie a najkvalitnejšie, ktoré v tejto kategórií môžete nájsť.
Okrem toho, že skoro nič nespotrebuje a má vysoký výkon, vám ponúka inteligentný spôsob prania akéhokoľvek množstva bielizne pri všetkých teplotách. Nikdy sa vám tak nestane, že by ste z práčky vybrali špinavé alebo nie dobre umyté oblečenie. Tento spoľahlivý pomocník, ktorý vám starostlivosť o domov uľahčí, patrí medzi tých najlepších, na ktorých môžete v dnešnej dobe staviť. Výrobky, ktoré dnes môžete nájsť na trhu sa radia medzi tie najlepšie, najmodernejšie a najúspornejšie. Lepšie výrobky už len tak ľahko asi nenájdete. Vzhľadom na primerane vysoké ceny si dnes môže dovoliť každý aj taký luxus, aký niekedy bol možný len vo vyšších vrstvách. Zo zahraničia k nám prišli už veľmi dávno práčky, ktoré sa na trhu usadili a mnohé rodiny si ich hneď kupovali práve z toho dôvodu, že ich potrebovali a klasické pranie v rukách bolo náročné a zdĺhavé. Pravda je taká, že práčky sú jeden z najdôležitejších spotrebičov, ktoré aj napriek veľkej investícií, prinesú veľa ovocia.

Práčka je spotrebič, ktorý by vám doma nemal chýbať. Pri výbere je potrebné zamerať sa na tie najdôležitejšie parametre a jemné detaily, ktoré tvoria celok. Dnes si v recenzií spomenieme nielen jeden druh práčky, ktorý vám predstavíme, ale takisto vám povieme, čo je veľmi dôležité, čo by ste nemali vynechať a takisto, prečo je práve táto práčka jednou z tých najlepších, na ktorú by ste mali v mnohých prípadoch staviť. Prejdime teda rovno na tú najhlavnejšiu časť, kde si povieme to najdôležitejšie o automatickej práčke Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC.

Kvalitná práčka

Asi každý z nás túži po kvalitnej práčke v krásnom elegantnom bielom prevedení, ktorá mu bude slúžiť veľmi dlho. Medzi takéto práčky patrí aj automatická práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC, ktorá má veľké množstvo výhod, programov a plní sa spredu, ako väčšina práčok v slovenských či českých domácnostiach.
Práčka patrí do energetickej triedy A+++, čo znamená, že odvedie perfektnú prácu v rekordnom čase, no pri tom nespotrebuje obrovské množstvo energie. Ak stavíte na túto práčku, sami tak robíte dobre nielen svojej peňaženke, ale celkovo aj životnému prostrediu.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie spotrebiča je niekedy pre mnohých ľudí skôr trestom ako pomocou. Pri práčke Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC sa však nemusíte namáhavého a ťažkého ovládania báť, pretože vám ponúka intuitívny LED displej a biely centrálny otočný gombík, ktorý sa nachádza na čelnej strane spotrebiča. Vďaka týmto pomocníkom si nastavíte úplne všetko presne podľa svojich potrieb a prídete tak k svojmu vysnívanému prádlu veľmi rýchlo a jednoducho.
Na LED displeji nájdete napríklad čas pre odložený štart alebo ostatkový čas, ktorý ostáva do konca programu. Rovnako prehľadne zistíte, či sú dvierka správne zatvorené alebo či máte zapnutý detský zámok, v prípade ak ste ho zapli.
Vďaka týmto pomocníkom si nastavíte úplne všetko bez problémov a presne tak, aby ste získali perfektné výsledky, čiže krásne vyprané prádlo.

Programy a funkcie

Aké programy vám práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC ponúka? Je ich viac než dosť, no každý z nich si nájde ten svoj obľúbený. Či už ste maminkou a potrebujete mať oblečenie oprané veľmi dobre alebo ste bez detí či s dospelými deťmi, ktoré už nemajú tak citlivú pokožku, určite vám táto práčka skvelo sadne. Ponúka vám totižto hneď niekoľko programov na výber, medzi ktoré sa radí napríklad bavlna, jemné, prikrývka, športové, džínsovina či množstvo ďalšieho.

Bubon práčky Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC je dostatočne veľký, a preto v ňom môžete prať až 8 kilogramov oblečenia. Výhodou je, že práčka funguje perfektne aj v tom prípade, keď ju úplne celú nezaplníte. Môžete si totižto vybrať plnú alebo polovičnú náplň. Okrem tohto si môžete zmeniť teplotu, počet otáčok, predpierku, jemné+ či extra žmýkanie. Všetko je len na vás.

Dizajn

Dizajn tejto práčky je naozaj veľmi jednoduchý a bude sa hodiť úplne každému do každej jednej miestnosti. Či už ju budete mať v kúpeľni alebo v kuchyni, nikdy sa nestane, že by sa vám niekde nehodila. Minimalistický a štýlový dizajn je dnes jednoducho to, čo mnohí vyžadujú, a preto aj práčky sú v tomto prevedení.
Nesmieme zabudnúť ani na hlučnosť chodu. Hlučnosť nie je vôbec vysoká, a preto sa nemusíte báť, že by vás pri praní vyrušovala. Hlučnosť je totižto veľmi dôležitá pri úplne každom jednom spotrebiči. Ak by bola totižto práčka hlučná, vadila by vám pri robení úplne bežných vecí ako napríklad sledovanie televízie, počúvanie hudby či dokonca pri úplne bežnej konverzácií. Vyberajte si kvalitný spotrebič, ktorým je napríklad aj automatická práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC.

Najnovšie práčky majú aj veľmi zaujímavé funkcie. Práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC má takisto jednu, ktorou sa pýši. Nová funkcia s názvom Time manager vás poteší v situáciách kedy na prádlo nemáte čas a potrebujete urobiť všetko veľmi rýchlo. Občas sa totižto môže stať, že v byte nájdete pár kúskov oblečení, ktoré by ste chceli len prevoňať, ale nepotrebujete, aby ste ho prali úplne celé odznova. Pre tieto prípady máte Time manager, ktorý vám pomôže zvoliť si krátky program pre plnú náplň mierne zašpineného prádla, veľmi krátky program pre menšiu náplň mierne zašpineného prádla a iné.

Nechýba takisto ani detekcia náplne, čo je ďalšou zaujímavou funkciou práčky. Po stlačení tlačidla Štart sa sputstí detekcia hmotnosti náplne prádla a vypočíta reálnu dĺžku programu. Vy tak získate skvelé pracie výsledky za čo najkrajšiu dobu.

Pri práčke Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC máte na výber. Nemusíte ísť prať okamžite, môžete práčku naplniť a následne ju pustiť pomocou odloženého štartu až o niekoľko hodín, presne vtedy, keď sa vám bude čas páčiť a hodiť.

O značke

Electrolux je známou značkou, ktorá predáva kvalitné spotrebiče. Jej výrobky sú štýlové a majú príjemný dizajn, vďaka ktorému sa vám budú do domácnosti určite hodiť. Okrem elektrických rúr sa Electrolux zaoberá aj výrobou vysávačov, klimatizácií, mrazničiek či práčok. Všetky výrobky sú vyrobené s dôrazom na jednoduché a intuitívne ovládanie. Značka si drží na trhu stále miesto už niekoľko desiatok rokov.