Práčka patrí medzi elektroniku, ktorá by nám doma nemala chýbať. Tento väčší biely spotrebič dokáže spraviť omnoho viac práce, ako sa na prvý pohľad zdá. Okrem toho, že dokáže perfektne vyčistiť oblečenie a použiť pri tom primerané množstvo aviváže či iného prípravku, dokáže takisto niektoré kúsky oblečenia dokonca aj vyžehliť a to ešte nehovoríme o tom, že mnohé práčky sú dva v jednom a tak ponúkajú aj sušenie. V jednom výrobku tak nájdete rovno dva spotrebiče, ktoré sa vám určite zapáčia a nebudete ich chcieť vymeniť. Každý človek by mal mať doma aspoň jednu práčku, ktorá mu dokáže skvelo vyprať oblečenie a nebude mu tak robiť problém nosiť všetko oblečenie, čo potrebuje. Ak aj vy zháňate novú práčku, mali by ste si nájsť presne takú, ktorá spĺňa všetky vaše požiadavky. Niekedy sa totižto stáva, že niektoré práčky môžu vyhovovať vašim známym či priateľom, no vám sedieť nemusia. A práve to je dôvod, prečo by ste si mali zakúpiť presne takú práčku, ktorá bude sedieť len vám.

Známa značka Electrolux už veľmi dlho predáva kvalitné výrobky, ktoré sa vám budú určite páčiť a nikdy ich nebudete chcieť zameniť. Táto švédska značka sa na našom trhu objavila už pred dlhými rokmi, no stále patrí medzi tie najlepšie, ktoré ponúkajú kvalitné výrobky. Mnohí spotrebitelia stavia práve na túto značku vďaka kvalitným spotrebičom, skvelým recenziám a jednoduchému ovládaniu v kombinácií s kvalitnými funkciami. Toto všetko a omnoho viac tak nájdete v jednom výrobku, ako napríklad v práčke. Práve práčky vyrába Electrolux naozaj veľmi kvalitné a dobré, vďaka čomu sa nemusíte báť, že by ste po kúpe niečo ľutovali. Všetko toto a omnoho viac získate v jednom výrobku, ktorý vám dnes aj predstavíme. Je ním automatická práčka Electrolux EWT1262IDW, ktorá vás prekvapí hneď niekoľkými prednosťami.

Hľadáte práčku, ktorá sa hodí pre menšiu alebo stredne veľkú domácnosť do malého bytu? Automatická práčka Electrolux EWT1262IDW vás úplne nadchne! Na jedenkrát pojme až 6 kilogramov prádla a vďaka svojím rozmerom sa vojde takmer všade. Vďaka tomu, že je táto práčka plniteľná zvrchu, jednoducho ju môžete dať úplne všade a nebudete sa musieť báť, že by ste dvierka neotvorili do priestoru. Práčka vždy prispôsobí program tak, aby zodpovedal veľkosti náplne a vy si môžete byť tak istí, že budete mať prádlo perfektne vyprané za každých okolností. Bez obáv o spotrebu tak môžete prať aj naozaj málo kúskov oblečenia.

Medzi prvé prednosti, ktorými sa pýši automatická práčka Electrolux EWT1262IDW je najmä to, že je v jednoduchom a minimalistickom bielom dizajne, čo ocenia najmä tí ľudia, ktorí sa snažia staviť na spotrebiče v jednoduchom prevedení. Automatická práčka Electrolux sa postará o to, aby ste mali vždy všetko, čo potrebujete. Veľmi jednoducho ju zakomponujete do každého jedného interiéru a vďaka jej príjemným rozmerom vám nebude nikde nikdy zavadzať a skvelo si s ňou poradíte kedykoľvek budete potrebovať.

Automatická práčka Electrolux EWT1262IDW sa pýši aj svojím mimoriadne veľkým bubnom, ktorý aj napriek menším rozmerom práčky, vyperie aj niekoľko kilogramov oblečenia. Ak však práčku naplníte menej, nemusíte sa báť o spotrebu, pretože funkcia Auto Sence si automatický nastaví dĺžku prania, spotrebu vody a energie presne podľa toho, koľko prádla sa v práčke nachádza. Ak teda nemáte dostatok oblečenia a púšťate práčku poloprázdnu, čas prania bude omnoho kratší a spotreba takisto výrazne nižšia.

Vďaka špeciálnej funkcií Auto Sence práčka zaručuje veľmi úspornú prevádzku. Spotreba energie pri bežnom programe s plnou náplňou dosahuje 0,96 kWh, čo naozaj nie je veľa. Práčka sa tak s prehľadom a veľmi jednoducho radí do energeticky veľmi úspornej triedy A++, vďaka čomu vám ušetrí naozaj veľmi veľa energie. Aj napriek veľkej úspore práčka Electrolux EWT1262IDW dosahuje naozaj perfektný výkon a to až 1200 otáčok za minútu. O výkon sa stará aj špičkový motor, ktorý zaisťuje aj tichý chod. Nikdy sa tak nestane, že ak by ste zabudli niečo vyprať, museli by ste počkať na ďalší deň. Jednoducho a bez problémov môžete práčku pustiť aj večer a nebude nikoho rušiť.

Automatická práčka Electrolux EWT1262IDW je vybavená ovládacím LED panelom s českými titulkami. Jedným stlačením vybraného tlačidla môžete spustiť program. Život si zjednodušíte aj pomocou funkcie Odložený štart, kedy sa práčka Electrolux môže spustiť presne vtedy, keď to budete potrebovať a nebudete musieť byť ani len doma. Práčka doperie presne vtedy, keď sa vy budete vracať domov z práce alebo odniekiaľ, kam ste išli. Môžete tam jednoducho potom len prádlo vyvešať a nechať vysušiť. Nemusíte čakať, kým práčka skončí.

Pranie hodvábu či vlny? To bolo niekedy naozaj veľmi riskantné a mnohé ženy radšej stavili na pranie v rukách. Dnes sa s tým namáhať nemusíte, pretože práčka Electrolux EWT1262IDW disponuje desiatkami programov, medzi ktoré sa radia aj tie, ktoré sa postarajú o každý jeden druh oblečenia. Určite vás poteší program Hodváb, vďaka ktorému môžete aj tie najjemnejšie blúzky prať v práčke. Takisto môžete prať aj iné oblečenie, ktoré ste doteraz prali v rukách.

Vzhľadom k tomu, že automatická práčka Electrolux EWT1262IDW je plniteľná vrchom, oceníte aj to, že bubon po dokončení programu automaticky nastavá horné pozície. Nemusíte s ním nijako otáčať a ihneď môžete veľmi jednoducho vybrať svoje oblečenie. Veľmi praktické sú aj dve nastaviteľné nohy, vďaka ktorým môžete korigovať prípadné nerovnosti. Práčka vám tak bude stáť vždy stabilne a nebude padať z jednej strany na druhú.