Výrobky, ktoré dnes môžete nájsť na trhu sa radia medzi tie najlepšie, najmodernejšie a najúspornejšie. Lepšie výrobky už len tak ľahko asi nenájdete. Vzhľadom na primerane vysoké ceny si dnes môže dovoliť každý aj taký luxus, aký niekedy bol možný len vo vyšších vrstvách. Zo zahraničia k nám prišli už veľmi dávno práčky, ktoré sa na trhu usadili a mnohé rodiny si ich hneď kupovali práve z toho dôvodu, že ich potrebovali a klasické pranie v rukách bolo náročné a zdĺhavé. Pravda je taká, že práčky sú jeden z najdôležitejších spotrebičov, ktoré aj napriek veľkej investícií, prinesú veľa ovocia. Práčky sú dnes veľmi obľúbeným spotrebičom hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je najmä to, že šetria čas, energie, náklady a celkovo vám uľahčia život. Ten druhý je najmä ten, že si vďaka nim dokážete skrášliť celkový dizajn svojej kúpeľne a pridať na jej modernosti a štýlovosti. Dnes je totižto dizajn a štýlovosť veľmi dôležitá, pretože tvorí úplne celú “tvár” domu či bytu. Mnohí ľudia si nakupujú spotrebiče najmú kvôli tomu, aby dotvorili príjemnú atmosféru príbytku. Práčky sú však nielen vhodné po dizajnovej stránke, ale takisto aj po tej praktickej.

Práčka je spotrebič, ktorý by vám doma nemal chýbať. Pri výbere je potrebné zamerať sa na tie najdôležitejšie parametre a jemné detaily, ktoré tvoria celok. Dnes si v recenzií spomenieme nielen jeden druh práčky, ktorý vám predstavíme, ale takisto vám povieme, čo je veľmi dôležité, čo by ste nemali vynechať a takisto, prečo je práve táto práčka jednou z tých najlepších, na ktorú by ste mali v mnohých prípadoch staviť. Prejdime teda rovno na tú najhlavnejšiu časť, kde si povieme to najdôležitejšie o automatickej práčke Bosch WAT28467CS.

Veľká práčka vhodná do veľkých rodín

Je vás veľa v rodine a kopí sa vám doma veľmi veľa oblečenia, ktoré je špinavé? Určite dobre viete, že s týmto problémom vám môže pomôcť kvalitná automatická práčka, ktorá na jedno opratie operie naozaj veľmi veľa kúskov oblečenia. Medzi tieto spotrebiče sa radí práve automatická práčka Bosch WAT28467CS, ktorá na jedno opratie pojme až 8 kilogramov prádla a aj napriek tomu sa radí medzi spotrebiče s nízkou spotrebou!

Vysoký výkon

Výkonná práčka značky Bosch vám síce ponúka vysoký výkon, no o zničenie oblečenia sa naozaj báť nemusíte. Je totižto veľmi šetrná k vášmu prádlu a zároveň je aj veľmi efektívna v odstraňovaní nečistôt. Všetko toto je skombinované už so spomínanou nízkou spotrebou, ktorá vám ušetrí všetky financie. Takisto nechýbajú ani veľmi dobré programy, ktoré vám efektívne pomôžu v odstraňovaní škvŕn.

Programy a funkcie

Poďme si teda povedať niečo o programoch automatickej práčky Bosch WAT28467CS. Široká škála programov je pri nových a moderných práčkach samozrejmosťou. Rovnako je to aj s touto od značky Bosch, ktorá sa zameriava na tie najlepšie výsledky. Zo širokej škály rôznych programov si môžete vybrať presne ten, ktorý sa vám hodí najlepšie. Všetko sa to odvíja napríklad od materiálu daného odevu, farby či teploty, ktorú musí práčka vynaložiť na odstránenie škvŕn.
Okrem základných a veľmi známych programov, ktoré nájdete aj v klasických práčkach, vám práčka Bosch WAT28467CS ponúka napríklad programy na jeansy, košele, športové odevy, prikrývky, záclony či hodváb. Ak potrebujete vaše prádlo osviežiť, bude sa vám hodiť superkrátky prací cyklus, vďaka ktorému môžete mať vaše odevy vyčistené už za neuveriteľných 15 minút! Ak máte citlivú pokožku alebo alergiu, môžete používať program Alergie Plus, ktorý zbaví oblečenie až 99,9% rôznych baktérií a alergénov, ktoré by mohli byť pre vaše telo nevhodné.

Jednoduchá obsluha

Obsluha spotrebiča je veľmi dôležitá. Ak je jednoduchá a pohodlná, so spotrebičom sa robí omnoho jednoduchšie a efektívnejšie. Automatická práčka Bosch WAT28467CS vám ponúka nielen dokonalé výsledky, ale takisto aj pohodlnú obsluhu a manipuláciu spotrebiča. Nemáte tak vysoké nároky na jeho údržbu. Samotné naplnenie práčky je veľmi ľahké. Práčka je plniteľná spredu a dierka je možné otvoriť v uhle až 165 stupňov, takže dovnútra bez problémov vložíte aj veľké kusy prádla ako napríklad bundy alebo prikrývky.
Skvelou výhodou je aj funkcia, ktorá vám dovoľuje kedykoľvek prací program zastaviť a prádlo, na ktoré ste zabudli, vložiť do bubnu. Táto funkcia má názov Reload a umožňuje vám jednoducho pozastaviť prací cyklus, otvoriť dvierka a prádlo jednoducho pridať bez toho, aby to nejako ovplyvnilo práčku alebo samotný cyklus.

Medzi ďalšie, veľmi praktické funkcie, patrí napríklad možnosť odloženého štartu pracieho cyklu pomocou funkcie 24h Start Delay, s ktorou si pranie načasujete presne tak, ako vám vyhovuje.
Nechýba ani čistiaci program, ktorý sa stará o čistenie a údržbu nerezového bubna.

Veľmi veľa ľudí si takisto cení aj elektronické ovládanie spotrebiča, pričom všetky dôležité údaje o priebehu programu, nastavenej teplote, počtu otáčok, ostatkovom čase či spotrebe vody sa zobrazujú na veľkom LED displeji. Vždy tak viete úplne všetko o danom programe a nerobí vám problém zistiť, ako je program na tom.

Nízka hlučnosť

Každý, kto má doma práčku určite vie, že je dôležité, aký hlučný je jej chod. Automatická práčka Bosch WAT28467CS má naozaj veľmi nízku hlučnosť a to vďaka motoru Eco Silence Drive, a Anti Vibration dizajn, vďaka čomu sa práčka netrasie a takisto ani neskáče.

Nízka spotreba

Pri výbere spotrebičov je veľmi dôležité zamerať sa aj na to, do akej energetickej triedy sa radia. Automatická práčka Bosch WAT28467CS sa radí do energetickej triedy A+++, čo znamená, že za pravidelnú dennú prevádzku nedáte takmer nič a ročná spotreba činí len 137 kWh. S práčkou značky Bosch takisto ušetríte aj za vodu, pretože má technológiu Active Water Plus, ktorá automaticky riadi spotrebu vody podľa typu a jej množstva a zamedzuje tak zbytočnému plytvaniu.

Dizajn

Ku koncu našej recenzie sa zameriame na dizajn, ktorý je veľmi dôležitou položkou pre viacerých ľudí. Dizajn dnešných moderných práčok je jednoduchý, minimalistický a moderný, vďaka čomu sa hodia do každej jednej miestnosti. Rovnako je na tom aj automatická práčka Bosch WAT28467CS, ktorá sa hodí do každej jednej modernej domácnosti. Nie je príliš veľká, aj keď jej bubon pojme až 8 kilogramov prádla. Zmestí sa tak aj do menších kúpeľní alebo kuchýň. Je len na vás, či ju zabudujete alebo necháte voľne stáť. Výber je na vás. Ak by ste sa však báli, že by nevyzerala dobre nezabudovaná, zabudnite na to. Táto automatická práčka je jednoducho doplnkom každej domácnosti.

O značke

Značka Bosch má vo svojej ponuke nielen kvalitné, ale aj štýlové výrobky. Každý produkt je precízne spracovaný a ponúka výkon, hodný mnohých profesionálnych spotrebičov. Výrobky značky Bosch sú známe po celom svete a vy si môžete byť istí, že milióny spokojných zákazníkov by ich nemenili.