Práčky patria medzi elektrospotrebiče, ktoré doma musí mať každá rodina. Niet nad dobrú práčku, ktorá za vás spraví podstatnú časť práce. Pranie prádla však nie je jednoduché ani pre práčku, a ak sa nachádzate v domácnosti, ktorá je väčšia, musíte si nájsť aj práčku, ktorá dokáže všetky vaše potreby splniť. Mnohé automatické práčky značky Bosch tieto vymoženosti ponúkajú a aj vďaka tomu sa dostávajú medzi tie najlepšie, na ktoré staví úplne každý, kto hľadá tie najlepšie výrobky.

Oprať tonu vecí, ktorá sa odrazu, z ničoho nič naskytne u vás v koši na prádlo, je niekedy namáhavé aj keď doma máte výkonnú práčku, ktorá si s tým poradí. Všetko vytriediť a prebrať zaberie dlhé hodiny. Nedajte sa však odradiť, pretože väčšinu práce za vás spraví práčka od svetoznámej značky Bosch, ktorá si pre vás pripravila automatickú práčku plnú vymožeností, ktoré sa vám budú určite páčiť.

Vďaka tisíckam spokojných zákazníkov si značka Bosch vytvorila silnú pozíciu a miesto na trhu, ktoré len tak niekto iný nepredčí.Automatická pračka Bosch Avantixx WLT20460BY je vytvorená aj pre zákazníkov, ktorí čakajú doslova kúzla a mágiu. Vďaka všetkým vymoženostiam a programom, ktoré v sebe skrýva nebude len ozdobou vo vašej domácnosti, ale aj skvelým elektronickým pomocníkom pre každom druhu oblečenia, ktoré potrebujete. Operte tak aj to najjemnejšie prádlo, ktoré by ste inak museli prať samostatne v rukách. Práčka si s tým hravo poradí.

Automatická práčka Bosch Avantixx WLT20460BY patrí do kategórie úzkych práčok, ktoré sa zmestia úplne všade. Či už bývate v malom byte, kde sa snažíte ušetriť každé miesto, alebo vo veľkom dome, kde nemáte o miesto núdzu, určite sa vám bude hodiť úplne všade. Má jednoduchý, minimalistický dizajn v bielom prevedení, ktorý sa hodí do novodobého dizajnu či minimalistickej kúpeľne, ktorú ste si len nedávno zariadili. Spredu plniteľná práčka sa vám tak bude hodiť úplne všade.

Výhodou je najmä to, že práčka značky Bosch sa radí do úspornej triedy A+++. Na začiatku, pri jej kúpe si budete musieť siahnuť trochu viac do vrecka, no na účtoch o spotrebe energie to uvidíte veľmi viditeľne. Vďaka tomu, že je veľmi úsporná, operie vám prádlo aj pri nízkych teplotách, takže vodu príliš veľa nemusí zohriať a vy tak ušetríte omnoho viac, ako to bolo pri iných práčkach.

Máte veľkú rodinu? Skvelé! Bubon práčky znesie toho naozaj veľa a môžete do neho dať oprať až 6,5 kilogramu oblečenia. Je to veľmi výhodné, pretože na jeden raz tak operiete veľké množstvo a ušetríte ešte viac energie, ako by ste si mysleli. Prať môžete aj v noci, pretože práčka je tichá, nehučí a nebudete tak budiť ostatných členov rodiny či susedov, ktorí by sa prišli sťažovať. Tichý chod zaručuje výkonný motor EcoSilence Drive, ktorý vyniká aj extrémnou efektivitou a najmä dlhou životnosťou. Nemusíte mať teda obavy, že by ste už o pár rokov museli meniť novú práčku alebo celé jej “vnútornosti”.

Veľký bubon, ktorý zaručuje opratie veľkého množstva prádla umožňuje omnoho rýchlejšie a šetrnejšie pranie, ako to bolo doteraz. Chcete si dať do práčky oprať jemné spodné prádlo či podprsenky? Nemusíte sa ničoho báť, pretože bubon práčky si dá naozaj záležať na to, aby sa tkaniny nevyťahali a všetko bolo také, ako ste to do práčky vložili.

Všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť uvidíte na LED displeji, ktorý vám signalizuje úplne všetko. To, čo zadáte do práčky a aký program si vyberiete môžete perfektne kontrolovať na svetelnom displeji. Vďaka tomu je práčka vhodná nielen pre technicky zdatných ľudí, ale aj pre laikov, ktorí potrebujú jednoduché ovládanie.

Automatická práčka Bosch Avantixx WLT20460BY je perfektným elektrospotrebičom najmä pre alergikov či ľudí, ktorí trpia na citlivú pokožku. Ponúka totižto špeciálny šetrný prací program s názvom Allergy Plus, ktorý je ohodnotený pečaťou kvality ECARF. Vďaka tomu nebudete mať viac nepekné začervenané miesta na pokožke a budete sa cítiť perfektne.

Nestíhate a snažíte sa oprať prádlo čo najrýchlejšie? Stavte na program s názvom Vario Perfect, ktorý skráti dobu prania o 60%. Vďaka tomu budete mať vždy oblečenie opraté rýchlo, bez toho, aby ste niečo zmeškali. Okrem toho táto funkcia šetrí aj vaše finančné prostriedky a to až o 30%!

Ako sme už spomínali, automatická práčka Bosch Avantixx WLT20460BY je navrhnutá tak. aby vyprala oblečenie za použitia malého množstva energie. Keďže sa radí do triedy A+++, patrí medzi drahšie elektrospotrebiče, ktoré však neskôr ušetria iné finančné prostriedky. Práčka dokonca ukazuje aj prehľad energickej spotreby, takže vždy viete, ako na tom ste.

Funkcie, ktorými oplýva táto práčka sú napríklad tlačidlá Touch Control – štart a pauza, zjednodušenie žehlenia, odložený štart, teplota a nastavenie počtu otáčok.

Nechýbajú klasické programy ako napríklad program na bavlnu, vlnu, jemné prádlo či hodváb. Samozrejme nesmieme zabudnúť ani na program pre alergikov, vďaka ktorému sa práčka radí medzi tie najlepšie, na ktoré by ste mohli staviť. Dôležitá je aj bezpečnosť a ochrana, ktorú táto práčka takisto má. Prádlo nikdy nevyberiete z práčky v jednej kope, pretože bubon má spätný chod, ktorý perfektne rozloží oblečenie.