Výrobky, ktoré dnes môžete nájsť na trhu sa radia medzi tie najlepšie, najmodernejšie a najúspornejšie. Lepšie výrobky už len tak ľahko asi nenájdete. Vzhľadom na primerane vysoké ceny si dnes môže dovoliť každý aj taký luxus, aký niekedy bol možný len vo vyšších vrstvách. Zo zahraničia k nám prišli už veľmi dávno práčky, ktoré sa na trhu usadili a mnohé rodiny si ich hneď kupovali práve z toho dôvodu, že ich potrebovali a klasické pranie v rukách bolo náročné a zdĺhavé. Pravda je taká, že práčky sú jeden z najdôležitejších spotrebičov, ktoré aj napriek veľkej investícií, prinesú veľa ovocia. Práčky sú dnes veľmi obľúbeným spotrebičom hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je najmä to, že šetria čas, energie, náklady a celkovo vám uľahčia život. Ten druhý je najmä ten, že si vďaka nim dokážete skrášliť celkový dizajn svojej kúpeľne a pridať na jej modernosti a štýlovosti. Dnes je totižto dizajn a štýlovosť veľmi dôležitá, pretože tvorí úplne celú “tvár” domu či bytu. Mnohí ľudia si nakupujú spotrebiče najmú kvôli tomu, aby dotvorili príjemnú atmosféru príbytku. Práčky sú však nielen vhodné po dizajnovej stránke, ale takisto aj po tej praktickej.

Práčka je spotrebič, ktorý by vám doma nemal chýbať. Pri výbere je potrebné zamerať sa na tie najdôležitejšie parametre a jemné detaily, ktoré tvoria celok. Dnes si v recenzií spomenieme nielen jeden druh práčky, ktorý vám predstavíme, ale takisto vám povieme, čo je veľmi dôležité, čo by ste nemali vynechať a takisto, prečo je práve táto práčka jednou z tých najlepších, na ktorú by ste mali v mnohých prípadoch staviť. Prejdime teda rovno na tú najhlavnejšiu časť, kde si povieme to najdôležitejšie o automatickej práčke Beko WTV 6632 B0.

Kvalitná práčka

Hľadáte aj vy automatickú práčku, ktorá je užšia, no zároveň dostatočne veľká na všetko, čo potrebujete? Takisto hľadáte práčku, ktorá má nižku spotrebu, no ponúka veľkú kapacitu a takisto aj vysoký výkon a patrí do skvelej energetickej triedy? Presne taká je automatická práčka Beko WTV 6632 B0, ktorá je v klasickom, minimalistickom a štýlovom dizajne. Ponúka vám takisto aj kapacitu šesť kilogramov, radí sa do energetickej triedy A+++ a nechýbajú jej programy ako detské prádlo alebo ľahko zašpinené prádlo, ktoré jednoducho len osvieži a operie. Ak teda hľadáte všetko toto, nájdete to v jednom spotrebiči, ktorý má názov Beko WTV 6632 B0.

Práčka Beko WTV 6632 B0 patrí medzi tie spotrebiče, ktoré sa často starajú o ľahko zašpinené prádlo alebo o také oblečenie, ktoré musí byť vyčistené od všetkých baktérií. Takéto oblečenie je napríklad pre nesmierne citlivú detskú pokožku, ktorá reaguje na každý kúsok pracieho prášku alebo aviváže, a ktorý zostáva v prádle aj po vypraní. S automatickou práčkou Beko WTV 6632 B0 je však všetko iné, pretože všetka aviváž bude dokonalo vypraná a vyžmýkaná. Zbavená všetkých problematických vecí. Tomuto sa venuje program Baby Protect, ktorý si zamilujete. Nemusíte sa tak viac obávať podráždenia pokožky alebo alergickej reakcie. Značka Beko tak chráni pokožku každého jedného dieťaťa.

Programy a technológie

Mnohí ľudia takisto neperú ani ľahko zašpinené prádlo, pretože je im “ľúto” zbytočne púšťať práčku na to, aby oprali oblečenie, ktoré nie je tak zašpinené. O takéto oblečenie sa postará program Xpress Super Short, ktorý je určený pre pravé tkaniny, ako napríklad spodné prádlo, tričká či oblečenie na jedno použitie. Vyperie tak až 2 kilogramy prádla v teplotách od 0-30 stupňov Celzia to za krátkych 14 minút. Oblečenie tak máte vyčistené rýchlo a bez problémov.

Ovládanie

Ovládanie spotrebiča je niekedy pre mnohých ľudí skôr trestom ako pomocou. Pri práčke Beko WTV 6632 B0 sa však nemusíte namáhavého a ťažkého ovládania báť, pretože vám ponúka intuitívny LED displej a biely centrálny otočný gombík, ktorý sa nachádza na čelnej strane spotrebiča. Vďaka týmto pomocníkom si nastavíte úplne všetko presne podľa svojich potrieb a prídete tak k svojmu vysnívanému prádlu veľmi rýchlo a jednoducho.
Na LED displeji nájdete napríklad čas pre odložený štart alebo ostatkový čas, ktorý ostáva do konca programu. Rovnako prehľadne zistíte, či sú dvierka správne zatvorené alebo či máte zapnutý detský zámok, v prípade ak ste ho zapli.
Vďaka týmto pomocníkom si nastavíte úplne všetko bez problémov a presne tak, aby ste získali perfektné výsledky, čiže krásne vyprané prádlo.

Mnohí ľudia, možno takisto aj vy, vlastnia niekoľko kúskov vlneného oblečenia, ktoré sa neodvážia dať do práčky, ktorá by takéto niečo mohla zničiť. Všetky takéto kúsky tak ľudia perú v rukách, čo je celkom zdĺhavá práca a celkom zbytočná, ak máte práčku Beko WTV 6632 B0. Tá totižto vyperie takéto špeciálne odevy vďaka špeciálnemu programu s trefným názvom Vlna. Ten je ešte jemnejší, ako keby periete takýto kúsok v rukách.

Automatická práčka Beko WTV 6632 B0 je plnená predom, ako väčšina práčok, ktoré nájdete na slovenskom trhu. Jej rozmery sú skvelých 84 x 60 x 45 cm, takže sa hodí do každej domácnosti, dokonca aj do tej menšej. Patrí do energetickej triedy A+++, čím šetrí náklady pri každom praní.

Vhodná pre veľké a stredne veľké rodiny

Práčka je vhodná do stredne veľkých rodín. Na jedno opratie operie šesť kilogramov prádla s otáčkami až 1200 za minútu. Ponúka vám aj veľké množstvo programov, ktorých je dokopy pätnásť. Medzi ne patrí napríklad Bavlna Eco, Bavlna, Baby Protect, Syntetika, Denný, Mix 40, Gentle Care 20, Košele, Vlna a množstvo ďalších.

Dizajn

Dizajn tejto práčky je naozaj veľmi jednoduchý a bude sa hodiť úplne každému do každej jednej miestnosti. Či už ju budete mať v kúpeľni alebo v kuchyni, nikdy sa nestane, že by sa vám niekde nehodila. Minimalistický a štýlový dizajn je dnes jednoducho to, čo mnohí vyžadujú, a preto aj práčky sú v tomto prevedení.
Nesmieme zabudnúť ani na hlučnosť chodu. Hlučnosť nie je vôbec vysoká, a preto sa nemusíte báť, že by vás pri praní vyrušovala. Hlučnosť je totižto veľmi dôležitá pri úplne každom jednom spotrebiči. Ak by bola totižto práčka hlučná, vadila by vám pri robení úplne bežných vecí ako napríklad sledovanie televízie, počúvanie hudby či dokonca pri úplne bežnej konverzácií. Vyberajte si kvalitný spotrebič, ktorým je napríklad aj automatická práčka Electrolux PerfectCare 600 EW6F428BC.

O značke

Na koniec by sme vám radi predstavili značku Beko. Značka Beko prináša každý rok niečo nové, čo by mohlo jej zákazníkov upútať. Medzi nové výrobky, ktoré by ste určite chceli privítať aj u vás doma, sa radia automatické práčky, ktoré patria medzi spoločníkov, na ktorých staví nejedna domácnosť. Je to najmä z toho dôvodu, že mnohí ľudia potrebujú ušetriť nielen čas a svoju vlastnú energiu, ale takisto aj náklady za vodu či elektrinu. Ak patríte k takýmto ľuďom aj vy, mali by ste staviť na najnovšie automatické práčky, ktoré sa dnes na trhu predávajú. Výhodou automatických práčok značky Beko je najmä to, že patria medzi tie najlepšie, ktoré by sa vám mohli v domácnosti zísť. Ak sa totižto pozriete na trh, môžete tam uvidieť množstvo podobných spotrebičov, z ktorých si len tak ľahko nemusíte vybrať. Práve preto by ste mali staviť na automatickú práčku Beko WTV 6632 B0, ktorá nielen že vyzerá perfektne, ale takisto má aj skvelé funkcie, ktoré sa vám budú určite páčiť.