Výrobky, ktoré dnes môžete nájsť na trhu sa radia medzi tie najlepšie, najmodernejšie a najúspornejšie. Lepšie výrobky už len tak ľahko asi nenájdete. Vzhľadom na primerane vysoké ceny si dnes môže dovoliť každý aj taký luxus, aký niekedy bol možný len vo vyšších vrstvách. Zo zahraničia k nám prišli už veľmi dávno práčky, ktoré sa na trhu usadili a mnohé rodiny si ich hneď kupovali práve z toho dôvodu, že ich potrebovali a klasické pranie v rukách bolo náročné a zdĺhavé. Pravda je taká, že práčky sú jeden z najdôležitejších spotrebičov, ktoré aj napriek veľkej investícií, prinesú veľa ovocia. Práčky sú dnes veľmi obľúbeným spotrebičom hneď z niekoľkých dôvodov. Ten prvý je najmä to, že šetria čas, energie, náklady a celkovo vám uľahčia život. Ten druhý je najmä ten, že si vďaka nim dokážete skrášliť celkový dizajn svojej kúpeľne a pridať na jej modernosti a štýlovosti. Dnes je totižto dizajn a štýlovosť veľmi dôležitá, pretože tvorí úplne celú “tvár” domu či bytu. Mnohí ľudia si nakupujú spotrebiče najmú kvôli tomu, aby dotvorili príjemnú atmosféru príbytku. Práčky sú však nielen vhodné po dizajnovej stránke, ale takisto aj po tej praktickej.

Práčka je spotrebič, ktorý by vám doma nemal chýbať. Pri výbere je potrebné zamerať sa na tie najdôležitejšie parametre a jemné detaily, ktoré tvoria celok. Dnes si v recenzií spomenieme nielen jeden druh práčky, ktorý vám predstavíme, ale takisto vám povieme, čo je veľmi dôležité, čo by ste nemali vynechať a takisto, prečo je práve táto práčka jednou z tých najlepších, na ktorú by ste mali v mnohých prípadoch staviť. Prejdime teda rovno na tú najhlavnejšiu časť, kde si povieme to najdôležitejšie o automatickej práčke Beko Superia WMY 61243 CS PTLB1.

Dizajn

Na začiatok si povedzme niečo o dizajne. Dizajn tejto práčky je naozaj veľmi exkluzívny a bude sa hodiť úplne každému do každej jednej miestnosti. Či už ju budete mať v kúpeľni alebo v kuchyni, nikdy sa nestane, že by sa vám niekde nehodila. Minimalistický a štýlový dizajn je dnes jednoducho to, čo mnohí vyžadujú, a preto aj práčky sú v tomto prevedení.
Nesmieme zabudnúť ani na hlučnosť chodu. Hlučnosť nie je vôbec vysoká, a preto sa nemusíte báť, že by vás pri praní vyrušovala. Hlučnosť je totižto veľmi dôležitá pri úplne každom jednom spotrebiči. Ak by bola totižto práčka hlučná, vadila by vám pri robení úplne bežných vecí ako napríklad sledovanie televízie, počúvanie hudby či dokonca pri úplne bežnej konverzácií.

Patríte medzi domácnosti, ktoré majú doma malé deti alebo domáceho miláčika? V tom prípade asi vyžadujete práčku, ktorá si poradí nielen s bežným praním bielizne, ale takisto aj vypranie bielizne vašich ratolestí. Rovnako, ako je práčka Beko Superia WMY 61243 CS PTLB1 vhodná pre malé deti, je vhodná aj pre alergikov a dokáže veľmi účinne odstrániť zvieracie chlpy. Práčka Beko Superia WMY 61243 CS PTLB1 je tak ideálnou voľbou pre úplne každého, najmä pre väčšie rodiny.

Práčka Beko Superia WMY 61243 CS PTLB1 je vhodná pre väčšie rodiny najmä vďaka svojmu veľkému bubnu, ktorý pojme na jedno opranie až šesť kilogramov prádla. V odstreďovaní je spotrebič takisto profík, pretože jeho rýchlosť je až 1200 otáčok za minútu a energetická trieda A+++ vás určite poteší najmä pri platení účtov.

Rozmery a veľkosť

Hĺbka bubna práčky Beko je 50 cm a jeho kapacita je spomínaných šesť kilogramov. Vďaka rozmerom práčky ju dokážete umiestniť úplne všade a bez problémov. Jej predné plnenie, ale takisto aj krásny dizajn v bielom prevedení ju robia nielen praktickým, ale takisto aj dizajnovým kúskom, ktorý sa stane vaším každodenným rodinným pomocníkom.

Práčka Beko Superia WMY 61243 CS PTLB1 je vhodná pre úplne každého, pretože vie kvalitne vyprať všetku bielizeň. Je vhodná pre ľudí s citlivou pokožkou alebo alergiou. Vďaka funkcií Baby Protect sa postará o jemné opranie. Program PET sa postará zas o to, aby bolo vaše oblečenie bez stôp po srsti od vašich domácich miláčkov.

Dokonalý motor práčky značky Beko vám zaručí skvelý a najmä tichý chod. Práve tichý a odolný Pro Smart invertorový motor je srdcom celej práčky. Jeho bezchybnú prevádzku vám garantuje aj sama značka, ktorá dáva na motor až 10 ročnú záruku. Spotrebič ročne spotrebuje len 153 kWh a 8580 litrov vody, čo je približne 39 litrov na jeden prací cyklus.

LED displej

Keďže vám spotrebič ponúka LED displej, na ktorom uvidíte všetko veľmi prehľadne a graficky znázornené, nemusíte sa báť, že by ste spotrebič nevedeli ovládať. Na ľavej strane spotrebiču sa nachádza zásobník na prací prášok a aviváž. V strede nájdete gombík na nastavovanie pracieho alebo sušiaceho programu a na pravej strane si zas zvolíte teplotu.

Programy a funkcie

Práčka Beko Superia WMY 61243 CS PTLB1 vám ponúka celkovo 16 programov, z ktorých si môžete vybrať presne ten, ktorý potrebujete. Medzi základné programy patrí napríklad Bavlna, Bavlna Eco, Syntetika, Vlna, Ručné Pranie, Baby Protect, Tmavé, Denný Expres, Freshen Up, Aqua, Jemné, Xpress super short, Hygiene, AUTO program.
Medzi ďalšie funkcie, ktoré môžete využiť, patrí aj odložený štart. Táto funkcia je možná v rozmedzí od 0 do 24 hodín.

Keďže má práčka naozaj vysokú rýchlosť pri odstreďovaní, je dôležité, aby bola vybavená správnym príslušenstvom, ktoré jej zvýši stabilitu. S-shape bočné steny sa o presne toto postarajú. Práčke nechýba ani detský zámok, nádobka na tekutý prací prostriedok, XL chrómované dvere s priemerom 34 cm či Hi-tech tepelné teleso.

O značke

Na koniec by sme vám radi predstavili značku Beko. Značka Beko prináša každý rok niečo nové, čo by mohlo jej zákazníkov upútať. Medzi nové výrobky, ktoré by ste určite chceli privítať aj u vás doma, sa radia automatické práčky, ktoré patria medzi spoločníkov, na ktorých staví nejedna domácnosť. Je to najmä z toho dôvodu, že mnohí ľudia potrebujú ušetriť nielen čas a svoju vlastnú energiu, ale takisto aj náklady za vodu či elektrinu. Ak patríte k takýmto ľuďom aj vy, mali by ste staviť na najnovšie automatické práčky, ktoré sa dnes na trhu predávajú. Výhodou automatických práčok značky Beko je najmä to, že patria medzi tie najlepšie, ktoré by sa vám mohli v domácnosti zísť. Ak sa totižto pozriete na trh, môžete tam uvidieť množstvo podobných spotrebičov, z ktorých si len tak ľahko nemusíte vybrať. Práve preto by ste mali staviť na automatickú práčku Beko WTV 6632 B0, ktorá nielen že vyzerá perfektne, ale takisto má aj skvelé funkcie, ktoré sa vám budú určite páčiť.